Rozbor Chelsea vs. Man Utd

16.03.2017

Zdravím, dnes se koukneme a rozebereme zápas Man. Unt s Chelsea. Pěkné čtení, přeji!
Psal se den 13. března, nijak výjimečný den, až na zápas dvou velikánů z Premier League. Chelsea si myslím, že byla téměř v plné síle, kdež to v United chyběl Ibrahimovič, Rooney, Martial a Rahsford (myslím 😂😂). Takže oproti Chelsea to bylo obrovské oslabení. Zápas tedy začal a vše prozatím probíhalo v nejlepším provedením, skóre bylo 0:0 a hráči předváděli své vypjaté výkony. Pak přišla 35. minuta a ta podle mě ovlivnila celý zbytek zápasu. Herrera z United dostal druhou žlutou kartu a to pro něj znamená, že půjde do sprch o hodně minut dříve.
Musím uznat, že se Manchester United se celkem držel, jenže poté, v druhém poločase, se z dálky napřáhl N'Golo Kanté a rázem rozhodl zápas krásným gólem... to v Té době ještě nevěděli, že to bude jediný gól v celém zápas... United se poté "redce" snažili udržet remízu a vydržet to, do penalt, ale to se jim nepovedlo. Nejprve vystřídali Mkhitariana za Fellainiho, protože ten tam po "redce" neměl co dělat a 10 hráčů ve vápně, se snažilo ubránit gól.
Mimochodem asi v 40. minutě začal Conte řvát na Mourinha, který to bral celkem v klidu.
Nakonec do semifinále FA Cupu postupuje Chelsea, která si to zasloužila. Rozhodně muž zápasu byl asi N'Golo Kanté a nebo Hazard. Jen mezi námi, celkem by mne zajímalo, jak by tento zápas dopadl, kdyby Herrera nedostal druhou žlutou kartu... Jinak je celkem ostuda, když Kanté, který stál 32 mil. £, je lepší než někdo, kdo stál cca. 80 mil. £ (kdyby někdo netušil, tak píšu o Pogbovi), no rozhodně Chelsea udělala dobře, když ho koupila z Leicesteru City za poměrně dobrou cenu...

Napsal: Saša Tarhoniy